5 TOP Letních produktů Pevonia

 VES3d895a_profimedia_0089100032

 

 

YouthRenew Tinted Cream SPF30

 

Magie v malém flakonu.

“Ochranný krém” 5 v 1 okamžitě rozjasní vaši pleť a dodá jí přírodní odstín. Je bohatý na kolagen, vitamin C, výtažek ze zelených oliv, který nám pokožku krásně zjemní, zhydratuje a pomáhá chránit proti slunečnímu záření. Chrání před UVA a UVB paprsky. Krém, který si zamilujete.

 

 

BodyRenew Pineapple & Coconut Body

 

Lehká přírodní vůně přenese vaši mysl, tělo a ducha do tropických dálek. Vaši pokožku hydratuje, chrání a díky svému složení má protizánětlivé a léčivé účinky. Je ideálním pomocníkem pro ty, kteří trpí na ekzémy nebo lupénku.

 

 

Rapid-restore lip balm

 

Balzám na rty, oceněný jako nejlepší výrobek pro péči o vaše rty. 

Vaše rty jsou bezbranné proti vnějším podmínkám, větru, změně teploty, ale také proti procesu stárnutí, kdy rty ztrácejí objem, konturu a vypadají menší a tenčí. Klinické studie prokázaly, že Pevonia Lip balm viditelně opravuje, hydratuje rty a ty jsou po aplikaci hladší a kontury zvýrazněné.

Jemná exfoliační struktura pomáhá rychle odstranit hrubší, suchá místa. Vhodné pro celou rodinu.

 

 

Seaweed Exfoliating Soap

 

Příjemné aromatické mýdlo kombinuje mořské řasy s bambuckým máslem, stimuluje mikrocirulaci a odstraňuje odumřelé povrchové buňky.

Pokožka je po aplikaci hedvábně hladká, detoxikovaná a připravena přímo do plavek.

 

 

Lumafirm Body Moisturizer Firm & Glow

 

Luxusní tělový krém pro mladistvou vitalitu vaší pokožky. Dokonale ji rozzáří a současně omezí známky stárnutí. Podporuje její přirozené zásobení kolagenem a elastinem. Při pravidelné aplikaci bude pokožka pevnější a pružnější. Krásně voní po citronu.