Co takhle minerální pudr?

Jste jako já a máte ráda pocit pleti, která dýchá, vypadá přirozeně a zároveň plní vaše nároky na přírodní složení? 

Mojí jasnou volbou je minerální pudr. Je veganský, 100% přírodní - vyrobený z čistých drcených minerálů, bez konzervačních látek, chemických přísad, parfémů a barviv. Nezpůsobuje alergie a podráždění. Můžete docílit, jak jemého, tak i silného krytí, záleží na tom, kolik pudru do pleti zapracujete . A co je v dnešní době velmi důležité, obsahuje přirozený ochranný faktor. Například Mii má ve svých minerálních pudrech faktor 25 SPF. 

Původně byl minerální pudr vyvinut v USA pro pacientky po výkonech plastické chirurgie nebo pro ženy, které absolvovaly zákroky mikrodermatologie, aplikace botoxu, laserového peelingu, měly podrážděnou a citlivou pleť a nemohly používat běžnou kosmetiku. Pro ně byla vyvinuta kosmetika z čistých minerálů, která jejich pleť nedráždila, ba naopak ji zklidňovala a působila protizánětlivě.

Na začátku, jsem měla problém s jeho aplikací. Jemný pudr jsem měla úplně všude. Chce to je správný grif. Teď už vím, že je velice důležité použít správný hustý kabuki štětec a krouživými pohyby pudr zapracovat, tak aby se zahřál a změnil svoji sypkou formu v jemně krémovou. Tak nejlépe splyne s pletí. 

Co opravdu oceňuji, je dávkovač. Některé minerální pudry nemají speciální dávkovač a musíte si odsypat trochu pudru do víčka a při nanášení vám udělá  "nepořádek". Systém u Mii je jiný. Horním víčkem 2x nebo 3x otočíte a do víčka se odsype potřebné množství. Takže nejen, že zbytečně neplýtváme, ale také zbytečně neprášíme.

A pokud chcete docílit úplně přírodní look, vyrábí se také minerální růž a minerální oční stíny.

Vaše Pavlína

 

Print_Edit_5Y6A0290