Kosmetická péče doma nebo v salonu? ♣

 Jednoznačně v salonu.

Kosmetická péče je pro kondici pleti stejně důležitá jako je třeba dodržování pitného režimu nebo pravidelné odličování. Přesto se hodně z nás spoléhá jen na svoje vlastní síly.
Ale buďme k sobě upřímné, pleť si nikdy doma dobře a šetrně nevyčistíme tak jako v beauy salonu, ale hlavně nezažijeme ten blažený pocit během relaxační masáže obličeje, šíje a dekoltu.

 

Pojďme si tedy shrnout hlavní důvody důležitosti kosmetické péče v beauty salonech:

 

PROFESIONÁLNÍ PÉČE: Profesionální péče rovná se zdravá pleť. 


V každém beauty salonu se používá profesionální kosmetika, která má intenzivnější účinky a patří pouze do rukou odborníka. Dodá pleti nový impulz a pomůže ji rozzářit. Akné nebo ucpané póry důkladně a do hloubky vyčistí jen profesionál.

Domácí zásah může skončit dlouho hojícími se záněty, jizvami nebo pigmentovými skvrnami.

 

PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ: Víte jaký máte typ pleti a jakou vhodnou péči pro pleť používat? Odpovědí je důvěřujte své kosmetičce.

Důvodů je několik ... potřeby pleti se v průběhu roku mění, někdy je potřeba více hydratovat a někdy více regenerovat, a to přesně kosmetičky vidí a ví co mají v danou dobu doporučit. A nejen to přidá i pár užitečných rad, jak o pleť pečovat v domácím prostředí.RELAX Už jen samotný fakt, že si uděláme čas samy pro sebe, je důležitý. Žádné telefony, zprávy, sociální sítě, starosti. Tady vypnete a nemusíte na nic myslet, ani nic dělat. Je to jenom o vás. A to vám třeba usnadní uvítací rituál. Není někdy jednoduché se odpojit a být off-line. Určitě to znáte.
I já s tím mám problém zavřu oči a teď se mně v hlavě honí spousta myšlenek. A právě uvítací rituál vám dá ten správný čas na zklidnění, než začne samotná péče. Pro mě samotnou je kosmetika potěšení nejen na těle, ale i na duši. A masáž obličeje? Dotýkání a hlazení je jejím základem.


Určitě jste si všimly, že po kosmetice je pleť jakoby načechraná, vyhlazená, prostě omlazená. Zásluhu na tom samozřejmě mají výrobky, které se během ošetření používají, ale velký podíl na tom má masáž obličeje. Pleť je po ní prokrvená a okysličená.
Dochází k rozproudění lymfy a odvedení škodlivin. Díky tomu se pleť zpevňuje a posilují se kolagenová vlákna. Masáž také napomáhá k lepšímu vstřebávání aktivních látek ze sér. A co je pro mě úplným vrcholem? Když kosmetička umí ulevit trapézům a svalům na krku. To je teprve jízda.

Mějte se krásně, Vaše Pavlína 

 
Bez názvu_1