Jsou výrobky Zindeo deodoranty nebo antiperspiranty?

Hlavní rozdíl mezi deodoranty a antiperspiranty spočívá v odlišné účinné látce. Deodoranty obvykle obsahují vůně, které jemně neutralizují a maskují zápach potu, na druhé straně antiperspiranty zabraňují pocení, proto se zápach potu nevyskytuje. Tím, že neutralizuje bakterie způsobující zápach, deodorant Zindeo eliminuje příčinu tělesného zápachu.

Anti-odoranty a deodoranty Zindeo neobsahují hliník (dokonce ani sloučeniny hliníku), zvířecí přísady a vůně.

Nejprodávanější

rollon
Roll-on deodorant - Deodorant
245 Kč

Zindeo roll-on deodorant je bezpečný a účinný deodorant. Je ideální pro citlivou pokožku nebo pokožku s alergiemi, protože neobsahuje žádné stopy hliníku, parabenů nebo jedlé sody. Síla deodorantu je založena na antibakteriálních účincích zinkového minerálu a extraktu z hamamelu.

Na objednání 
Kód: ZN3
antiodor
Anti-odorantní krém mini - Krém proti zápachu
459 Kč

Krém proti zápachu je bezpečný a dlouhodobě účinný bylinný krém určený pro zamezení vzniku pachu z pocení. Má unikátní složení založené na čistě přírodních ingrediencích, které modifikují bakteriální prostředí v podpaží, a proto působí dlouhodobě. Je ideální pro citlivou pokožku nebo pokožku s alergiemi.  Veganský produkt, dermatologicky testovaný, bez alergenů, vhodný také pro dospívající.

Na objednání 
Kód: ZN1
Anti-odorantní krém s čajovníkem - Krém proti zápachu s čajovníkem
Anti-odorantní krém s čajovníkem - Krém proti zápachu s čajovníkem
480 Kč

Krém proti zápachu je bezpečný a dlouhodobě účinný bylinný krém určený pro zamezení vzniku pachu z pocení. Má unikátní složení založené na čistě přírodních ingrediencích, které modifikují bakteriální prostředí v podpaží, a proto působí dlouhodobě. Je ideální pro citlivou pokožku nebo pokožku s alergiemi. Vhodný i na použití nohou. Veganský produkt, dermatologicky testovaný, bez alergenů, vhodný také pro dospívající.

Na objednání 
Kód: ZN2
3 položek celkem