Solná mýdla

Ručně vyráběné, krájené a balené ve 4 neutrálních a čistých vůní. Kombinace minerálů a mořské soli pomáhá uvolňovat svaly, zatímco krystaly soli pomáhají zrychlovat krevní oběh v pokožce. Mořská sůl odvádí toxiny z pokožky.

 

Solné mýdlo důkladně čistí od hlavy až k patě a jemně odstraňuje odumřelé buňky. Mořská sůl má antiseptické účinky, vysoký obsah minerálů, ničí škodlivé a patogenní bakterie na pokožce a také zrychluje hojení ran.

 

Sůl reguluje činnost potních žláz a snižuje nadměrné vylučování mazu v pokožce. Zanechává neviditelnou ochrannou vrstvu, která přirozeně zabraňuje vzniku bakterií zodpovědných za tělesný zápach.

Nejprodávanější

naprani
Mýdlo na praní Zindeo
85 Kč

Velmi účinný odstraňovač skvrn - skvrny od potu, deodorantu, kávy, mastnoty, krve, trávy, červeného vína aj.. Mýdlo je vhodné pro bílé i barevné prádlo. Čajovníkový olej v mýdle na praní osvěžuje a pomáhá odstranit nepříjemné pachy od nahromaděných toxinů v textilu.  

Na objednání 
Kód: ZN7
bahenni
Bahenní solné mýdlo - Bahenní solné přírodní mýdlo
200 Kč

Bahenní solné mýdlo s výtažky z Mrtvého moře, je přírodní produkt pro každodenní použití. Jeho základní složkou je kokosový olej, který je vhodně doplněn mořskou solí obohacenou o jedinečné bahno z Mrtvého moře. Mýdlo čistí do hloubky a zanechává pokožku vláčnou.  

Na objednání 
Kód: ZN6
Rose
Rose solné mýdlo - Růžové solné přírodní mýdlo
200 Kč

Růžové přírodní solné mýdlo je přírodní produkt pro každodenní použití pro všechny typy pleti. Jeho základní složkou je kokosový olej, který vhodně doplňuje mořská a nerafinovaná jemně mletá růžová himálajská sůl. Bledě růžová až korálová barva mýdla způsobuje vyšší přítomnost železa v himálajské soli a také v růžové hlíně. Mýdlo čistí do hloubky a zmírňuje příznaky alergií a ekzémů. Zanechává pokožku hebkou a hydratovanou.  

Na objednání 
Kód: ZN5
spa
SPA solné mýdlo - SPA solné přírodní mýdlo
200 Kč

Přírodní solné mýdlo Spa je vyrobeno z kokosového oleje obsahujícího mořskou sůl a rozmarýnový olej. Minerály mořské soli čistí a revitalizují pokožku. Krystaly soli jemně odstraňují odumřelé buňky, stahují póry, detoxikují a omlazují pokožku. Mýdlo vytváří krémovou pěnu, která v kombinaci se solí jemně odstraňuje odumřelou pokožku na povrchu a zanechává pokožku hedvábně hladkou. 100% přírodní a veganský produkt.

Na dotaz 
Kód: ZN4
4 položek celkem