Novinka
Kód: SKC2504

Obličejový roller - BeautyLab Titanium Microneedle Roller

Neohodnoceno
875 Kč
Skladem

Zdokonalte svou pravidelnou péči o pleť pomocí našeho titanového Rolleru s technikou microneedling (neboli mikrojehličkování) 0,3 mm. Používání rolleru zvyšuje přísun aktivních složek produktů BeautyLab do pokožky a maximalizuje tak benefity vaší péče.

Kategorie: Novinky
Velikost: 1 ks

Zdokonalte svou pravidelnou péči o pleť pomocí našeho titanového Rolleru s technikou microneedling (neboli mikrojehličkování) 0,3 mm. Používání rolleru zvyšuje přísun aktivních složek produktů BeautyLab do pokožky a maximalizuje tak benefity vaší péče. Díky tomu můžete i v domácím prostředí dosáhnout ošetření pokožky jako ze salónu. Dopřejte své pleti to nejlepší a nechte ji zářit i v době mezi návštěvami svého salonu.
Sterilizováno pomocí gama záření.

 

Návod na použití:


Microneedling (mikrojehličkování) pomocí Rolleru BeautyLab 0.3mm zintenzivňuje vstřebávání aktivních složek ve vašich pleťových produktech a zvyšuje tak jejich účinnost. Pro získání rozjasněné pleti jako ze salonu postupujte podle návodu. Microneedling pomocí Rolleru BeautyLab 0.3mm je možné provádět až čtyřikrát týdně, ideálně večer. Po microneedlingu doporučujeme vyhnout se nanášení make-upu a opalovacího krému.

1. Očistěte oči a rty svým oblíbeným odličovačem BeautyLab. Naneste na vatový tamponek, zavřete oči a jemným tahem odstraňte makeup. Stejným způsobem odličte rty.
2. Na odlíčení obličeje a krku použijte BeautyLab cleanser podle své preference. Naneste dvě dávky na navlhčené prsty a krouživými pohyby odličujte obličej a krk. Opláchněte teplou vodou. Pro důkladné dvojité čištění zopakujte.
3. Naneste BeautyLab toner přímo po vyčištění. Toner naneste na vatový tamponek a jemně rozetřete po celé tváři a krku. Tím odstraníte veškeré zbytky cleanseru.
4. Před použitím rolleru aplikujte sérum 4D Hyaluronic Acid + B5 na vybrané oblasti obličeje. Jednu až dvě kapky séra naneste na prsty a vklepejte do pokožky.
5. Začněte microneedling pomocí titanového Rolleru BeautyLab 0.3mm. Jako první ošetřete oblast linie čelistí. Otáčejte rollerem vodorovně, svisle a úhlopříčně 5 - 10krát po každé ploše.
6. Jakmile dokončíte mikroneedling jednotlivé oblasti, naneste na tuto oblast druhou vrstvu séra 4D Hyaluronic Acid + B5. Poté přejdete na další část obličeje nebo krku.
7. Postupujte kolem obličeje od linie čelistí po čelo. Poté přejděte na oblast krku.
8. Po dokončení ošetření použijte své oblíbené produkty BeautyLab na oblast očí a rtů. Produkt naneste pomocí prsteníčků jemném vklepáním.
9. Chcete-li dezinfikovat roller, opláchněte jej teplou vodou, do misky nalijte isopropylalkohol (nebo podobnou dezinfekci) a válec namočte na 60 minut. Následně opláchněte teplou tekoucí vodou po dobu 30 sekund a na papírovém ručníku nechte uschnout.
10. Následujícího rána použijte místo každodenního čisticího prostředku micelární čisticí vodu. Je to proto, že tento produkt byl speciálně vyvinut, aby byl dostatečně jemný k pleti po microneedlingu. Poté na obličej a krk aplikujte sérum 4D Hyaluronic Acid + B5. Dále použijte produkt Ultra Defense Hydrator SPF5. Jednu pumpičku naneste na konečky prstů a lehkými krouživými pohyby vmasírujte do pokožky obličeje a krku.


Poznámka: Při microneedlingu použijte pouze střední tlak a nepoužívejte váleček kolem oblasti nebo očí a rtů. V domácím ošetření by se měly používat pouze rollery 0,3mm a menší. Roller vyměňujte každé 2-3 měsíce v závislosti na četnosti použití.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: