Novinka
Kód: THV369 | Značka: Thalion

Tvarující krém proti zadržování vody - Thalisvelt Anti-Water Contour Cream

3 hodnocení
1 169 Kč
Skladem

Maximalizujte rychlost a účinky Vaší očistné a zeštíhlující kúry. Krém Anti-water Contouring Cream podporuje odstranění toxinů a efektivně bojuje proti zadržování vody a otokům, což se projevuje na naší postavě a také na kolísání hmotnosti. Maximální výkonnost tohoto krému je dána obsahem mořské řasy Laminaria Digitata, která pomáhá redukovat tuk, zabraňuje vzniku celulitidy a zanechává pleť sjednocenou a remodelovanou.

Kategorie: Zeštíhlení
Množství: 200 ml

 AKTIVNÍ LÁTKY:

Laminaria digitata :

Obsahuje mnoho minerálů (draslík, sodík a vápník) a stopové prvky v rozpustné a biologicky dostupné podobě (hořčík, železo, měď, zinek, mangan), které jsou nezbytné pro optimální metabolismus pokožky. Přispívají k urychlení buněčné výměny a stimulují mikrocirkulaci, aby se obnovila hydratace, zářivost a svěžest pokožky.

Kofein :

Zabraňuje ukládání tuků v adipocytech. Stimuluje odstranění tukových zásob tím, že aktivuje lipolýzu a snižuje nadbytek lipidů. Umožňuje štěpení triglyceridů uložených v adipocytech na mastné kyseliny, které se z těla vyplaví cirkulací. Drenáž.

Fucus vesiculosus :

Hnědá řasa, která z těla odplavuje vodu a toxiny.

Escin :

Získaný ze semen kaštanu. Obsahuje saponiny, které díky drenážním účinkům zlepšují mikrocirkulaci, chrání kapilární stěny a snižuje jejich propustnost.

Arnica montana :

Pomáhá k odbourávání a aktivaci mikrocirkulace.

 

POUŽITÍ:

Krém vmasírujte do kritických oblastí ( břicho - žaludek, pas, boky, stehna, kolena, paže ) tahy vedenými směrem nahoru. Podpoříte tak drenáž přebytečné vody.

Vhodné použití i jako kúru s Turbo Sculptor Pack with Marine silicium. Ráno aplikujte na celé tělo Anti-water Contouring Cream a večer turbo Sculptor Pack with Marine silicium.

Vhodné pro všechny, kteří trpí zavodňováním a chtějí bojovat s přebytečnými tuky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: