Partner salónů

KRÁTCE O NÁS.

Společnost Beautysense s.r.o. je výhradním dovozcem luxusních značek Pevonia, Medicalia, Thalion, Mii, LASHFOOD a Beauty Image pro Českou a Slovenskou republiku.

Snažíme se držet tří hlavních pravidel: bezpečná krása, respekt k životnímu prostředí a krásný pocit.

Svůj přístup k obchodu bereme velmi zodpovědně a ekologicky. Zastupujeme značky, které svůj veškerý provoz řídí v souladu s přírodou. Ať už se jedná o získávání jednotlivých ingrediencí, logistiku a absolutní respekt ke zvířatům.

_ _


Vždy máme blízko ke svým zákazníkům, naschloucháme jejich potřebám, přáním a vytváříme na míru Beautysense koncept, založený na jedinečnosti výrobků, ošetření a neustálém vzdělávání.

Dlouholetými zkušenostmi víme, že základem úspěchu každého podnikání je vzdělávání a zdokonalování se sama sebe. Proto byla založena Beautysense Academy s cílem vzájemně sdílet zkušenosti, seznamovat profesionály s novými trendy v péči o pleť, novými relaxačními technikami a také semináři o prodeji a marketingu salonu.

 

PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

 

S NÁMI USPOKOJÍTE I NEJNÁROČNĚJŠÍ KLIENTY
Všechny naše zastupované značky jsou bez parebenů, SLS, GMO, močoviny, lanolinu, minerálních olejů, lepku. Obaly jsou plně recyklovatelné a samozřejmostí je netestování na zvířatech. Všechny námi zastupované značky jsou 100% vyrobené v zemích odkud pochází.

 

VYSOKÁ KVALITA PRODUKTŮ
Zastupované kosmetické značky mají své laboratoře, patentované účinné látky s vysokou koncentrací, mimořádnou kvalitu a čistotu vstupních surovin. Zpracovávají se šetrnými hi-technologiemi, tak aby se dosáhlo maximálního efektu na pleti.

 

VYZKOUŠENO NA VLASTNÍ KŮŽI

Každý produkt pro vás testujeme, než ho nabídneme v našem e-shopu či salónu. 
PRODUKTY PRO DOMÁCÍ PÉČI nenajdete V DROGERIÍCH, LÉKÁRNÁCH ANI BĚŽNÝCH INTERNETOVÝCH OBCHODECH.

 

JSME PARTNEREM NA VAŠÍ STRANĚ
Chceme, abyste byly úspěšné. Spolupracujícím salonům nabízíme praxí vyzkoušený Beautysense koncept. Poskytneme vám konkrétní a přesné návody pro hledání nových klientů, komunikaci a fungující pravidla pro úspěšné podnikání v salonech krásy.

 

BONUSOVÝ SYSTÉM

Abychom podpořili Vaše podnikání a prodej produktů zákazníkům ve Vašem salonu, připravili jsme pro profesionály bonusový program, v rámci kterého můžete odebírat značkové příslušenství, propagační materiály a další vybrané produkty a to zcela zdarma.

 

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Jsme tady pro vás 24h denně. Pro objednávání zboží v pohodlí domova, Vám je k dispozici nepřetržitě objednávkový systém, který najdete na adrese www.beautysense.cz. Stačí se jen přihlásit do velkoobchodní sekce pomocí unikátního hesla, které vám vygenerujeme. Pokud byste jej zapomněla stačí jen zavolat nebo napsat a my vám na váš e-mail zašleme nové vstupní údaje.

Objednané zboží si můžete také vyzvednout osobně v našem skladu na adrese Pod dálnicí 18, Praha 4 nebo Vám ho doručíme přímo do Vašeho salonu kurýrní službou GLS, Zásilkovna nebo Česká pošta.

Dalším způsobem objednávání je speciální objednávkový formulář, který zašlete na adresu obchod@beautysense.cz

 

TESTOVACÍ BALÍČKY

Pokud jste profesionální kosmetička a máte zájem si produkty vyzkoušet, připravili jsme pro vás TESTOVACÍ BALÍČKY, které jsou zaměřené na ošetření suché, mastné pleti, citlivé a pleti se ztrátou elasticity. Váš obchodní zástupce Vám všechny testovací balíčky představí.

 

ROZŠIŘUJEME VAŠE VZDĚLÁVÁNÍ

Každý měsíc nabízíme kosmetičkám, které s námi spolupracují, pestrou škálu seminářů. Během roku pořádáme také dva kongresy, na které jsou zvány zajímavé osobnosti z veřejného života. Práce musí být také zábavou.

Semináře probíhají v Praze a v Brně.

Pokud se chcete připojit ke stovkám profesionálů v České a Slovenské republice, kteří už s námi úspěšně pracují, napište nám níže. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: