Pevonia nabízí více než 150 profesionálních produktů pro domácí péči a více než 100 profesionálních lázeňských procedur pro muže a ženy všech věkových kategorií a etnik.

Přípravky Pevonia jsou složeny z nejčistších přírodních ingrediencí, které pocházejí přímo z moře, rostlin a minerálů. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem této spolupráce jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky.

Produkty jsou podle specifikací různých typů pokožky rozdělené do několika řad. Od základních jako je suchá, citlivá, smíšená nebo mastná pokožka, až po řadu přípravků, které řeší specifické problémy pokožky dermatologického charakteru, jako je akné a rosacea. Samozřejmostí jsou přípravky, které předcházejí stárnutí, omlazují a zpevňují pleť. Tyto produkty jsou doslova nabité účinnými látkami jako je kaviár, mořský elastin, mořská D.N.A. z vajíček růžového lososa, kyselina hyaluronová a mikroemulsifikované vitamíny a escutox, neboli rostlinná náhrada botoxu. Vynikající složkou je rovněž mořský kolagen z kůže a chrupavek ryby Telios, který zlepšuje pevnost a pružnost pleti.

Není tedy pochyb o tom, proč je Pevonia již více než 25 let předním dodavatelem přírodní kosmetiky pro péči o pleť do vyhlášených salónů, spa a wellness po celém světě. Přípravky této značky totiž skutečně vyživují, hydratují, posilují i léčí, což vede k omlazené, jasnější a zdravější pokožce.

 

Ať už se jedná o jakoukoliv péči o pleť ... Pevonia má odpověď.

 

 

Organic_Trade_Member-Black

 

  

 

PevoniaNoNos-Stacked-Black