Kód: KGG | Značka: Mii

Samoopalovací set - Get your Glow on

1 hodnocení
695 Kč
Skladem

Set obsahuje:

Seriously Smoothing Exfoliator 50ml

Seriously Smoothing Moisturiser 50ml

Effortlessly Easy Tanning Lotion 50ml

Rukavičky

Kategorie: Dárkové sady
Množství: 3 x 50 ml

Seriously Smoothing Exfoliator

Super jemný exfoliační prostředek vhodný pro obličej i tělo. Zanechává pokožku jemnou a připravenou pro dlouhodobé bezchybné opálení. Lze také použít po opalování, k udržení dlouhodobějšího opáleného tonu vaší pleti.

Rovnoměrně rozetřete na obličeji a tělo před opalováním nebo před použitím samoopalovacího krému. Lze také použít po opalování, k udržení dlouhodobějšího opáleného tónu vaší pleti.

 

Seriously Smoothing Moisturiser

Víceúčelový, zvlhčující krém na tělo obsahuje rostlinný kolagen pro rovnoměrnou aplikaci a bezchybné opálení. Prodlužuje dobu vašeho opálení a zároveň pokožku hydratuje a vyživuje.

Po koupeli rovnoměrně rozetřete na obličeji a tělo.

 

Effortlessly Easy Tanning Lotion

Zůstaňte krásně snědá po celý rok. Speciální vyvinuté složení, které se krásně vstřebá a zanechá vaši pleť beze skvrn a vytváří jednotný vzhled.
Vaše pokožka bude hydratovaná a rozzářená. A to vše bez pomoci slunce. Ideální pro suchou pleť. Viditelné opálení během 6-8 hodin.

Použijte po aplikaci exfoliačního přípravku. Rovnoměrně rozetřete po celém těle.

 

Složení:

Dihydroxyaceton (DHA), také známý jako glyceron, je monosacharid (trióza) patřící mezi ketózy. Používá se hlavně jako součást přípravků na opálení bez ultrafialového záření. Obvykle se získává z rostlinných zdrojů jakými jsou cukrová řepa a cukrová třtina nebo fermentací glycerolu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: