VONAI je značka ručně vyrobených jemně voňavých přírodních mýdel. Tuhá mýdla jsou vyráběná studeným procesem výroby z převážně organických darů přírody – z olejů, bylin, květů a minerálů. Jednoduché formulace s vysokým podílem bambuckého másla jsou navržené pro smyslové potěšení a zachování celkové vitality pokožky. 

Přírodní mýdla VONAI jsou biologicky rozložitelné, zabalené do recyklovaných a recyklovatelných materiálů. Navržené obaly umožňují aby produkt a jeho neutrální vůně a textura zůstali co nejdéle čerstvé.

 

Nejprodávanější

VN2
Osvěžující přírodní mýdlo - Citrónová tráva
160 Kč

Mýdlo obsahuje macerát a esenciální olej z citronové trávy a rozmarýnu. Citronová tráva působí antibakteriálními a antidepresivními účinky. Je vhodné při velkém výkonu, působí proti stresu a svalových zranění.  Velmi dobře působí proti akné. Má příjemnou citronovou vůni.

Na objednání 
Kód: VN2
VN1
Relaxační přírodní mýdlo - Marocká levandule
160 Kč

  Přírodní mýdlo s levandulovým esenciálním olejem, které přispívá k pocitu uvolnění a dobré nálady. Levandulový esenciální olej je velmi vhodný na podporu usínání, vhodný při léčně úzkostí nebo nadměrné energie. Tradiční receptůra mýdla z kokosového, olivového oleje a bambuckého másla vytváří jemnou a bohatou pěnu.

Na objednání 
Kód: VN1
2 položek celkem