Kód: THV134 | Značka: Thalion

Výživný,liftingový krém - Algolift Nutri-Resilience Skin Architect

1 hodnocení
1 771 Kč
Skladem

Laboratoře Thalion vyvinuly vysoce účinný krém pro náročné zákaznice, které hledají viditelné výsledky. Jedinečné složení vyplňuje vrásky jako injekce s kyselinou hyaluronovou. Tento neuvěřitelně účinný krém kompenzuje nedostatek lipidů a obnovuje objem tváří. Pět let výzkumů vedly k vyvinutí patentované mořské aktivní látky Collagenage 72®. Zlepšuje tvorbu kolagenu, Palmaria zlepšuje pevnost a pružnost. Tento krém působí na dermis a znovu obnovuje strukturu a architekturu pokožky.

Kategorie: Vrásky a zralá pleť
Množství: 50 ml

ÚČINKY:

  • obnovuje objem
  • zvýrazňuje ovál obličeje
  • vyživuje suchou pleť se ztrátou pevnosti 

POUŽITÍ:

Nanášejte ráno a večer na očištěnou pleť. Pro lepší výsledky používejte se sérem Firming Glow.
 
 

AKTIVNÍ LÁTKY:

Collagenage 72® Patentovaná látka - Aktivní látka z červené řasy, Calliblepharis jubata. Velmi efektivně zlepšuje tvorbu kolagenu (+ 72%).
Lift System - Peptid s botoxlike efektem. Zmírňuje povadlost a poskytuje skutečný lifting.
Olejový extrakt z řasy spirulina - Spirulina je modrá mikrořasa, která obsahuje vysoký podíl pro vitaminu A (beta karoten). Zlepšuje pružnost a přirozenou obranyschopnosti pleti.
Palmaria palmata - Vysoké procento stopových prvků jako draslík, železo, křemík a selen zlepšuje organizaci elastinových vláken a zlepšuje tak pevnost a pružnosti.
Kombucha - ”Houba dlouhého života" Vyplňuje ztracený objem tváří.
Kyselina hyaluronová s nízkou mol. hmotností - Zmírňuje délku a hloubku vrásek. Zlepšuje tvorbu kolagenu. Aktivuje deskvamaci čímž zlepší rozzáření pleti. Zlepšuje texturu pleti tím, že zmenšuje rozšířené póry.
Thalasso oligo, crithmum maritimum, laminaria - Spojení mořských extraktů, které revitalizují a stimulují pleť.
Oligosource - Koncentrát oligosacharidů získaných z červených mořských řas vyvinutý našimi laboratořemi. Snižuje zánět až od 71%, a tím předchází stárnutí pleti.
Aqua Chrono - Hydratuje až 72 hodin a posiluje ochranné funkce pleti. Snižuje TEWL o 20% již po 4 týdnech používání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: