Kód: THE346 | Značka: Thalion

Zeštíhlující a zpevňující koncentrát - Stomach & Waist Reshaper - vzorek

Neohodnoceno
175 Kč
Skladem

S mořským hořčíkem a patentovanou látkou Algoslim®. Zeštíhlující mořský hydrogel stimuluje štěpení tuků v pokožce a preventivně působí proti jejich ukládání. Účinné látky, jako je kofein a karnitin prokrvují problematické partie břicha a odvádějí zadržovanou vodu.

Kategorie: Vzorky
Množství: 5 ml

ÚČINKY:

  •  patentovaná technologie Algoslim
  •  hladká a pevná pokožka
  •  vytvarovaná a štíhlá

 

POUŽITÍ:

Ráno a / nebo večer, jemně masírujte ve směru hodinových ručiček. Poté kůži prohnětejte.

Není vhodné pro kojící a těhotné ženy.

 

AKTIVNÍ LÁTKY:

Algoslim® - Exkluzivní patentovaná účinná látka z hnědé mořské řasy Pilaiella Littoralis, která má lipolytické vlastnosti (odbourávání tuku uloženého v tukových buňkách), snižuje hladinu triglyceridů v adipocytech o 29%.
Caffein (kofein) - V kosmetických přípravcích se používá kvůli svému antioxidačnímu působení, protože podporuje tvorbu nových kožních buněk, stimuluje tvorbu kolagenu a zlepšuje stav pleti. Protože snižuje viditelnost jizev, používá se do přípravků proti striím. Podporuje činnost oběhového systému a prokrvuje, což je důležité u projevů celulitidy, kterou pomáhá redukovat. Přidává se do anti agingové péče, očních krémů a šamponů proti vypadávání vlasů, které posiluje a podporuje jejich zdravý růst. Kofein je v kosmetice obecně brán jako bezpečná látka, která nevyvolává alergické reakce. Kofein inhubuje ukládání tuků v adipocytech, stimuluje odbourávání tuků podporováním lipolýzy.
Carnitin (karnitin) - Protein přirozeně přítomný v našem těle . Urychluje odbourávání tuků tím, že podporuje transport mastných kyselin. Umožňuje získávání energie z uložených tukových zásob. Je velmi účinným pomocníkem v boji se syndromem chronické únavy a oslabenou imunitou.
Soy glycoproteins (sojový glykoprotein) - Zpevňující aktivní složka pro tonování tkáně kůže břicha .
Mořské magnezium na olejové bázi - Působí na regeneraci svalů, proti únavě a má protistresový účinek. Ten se přímo podílí na nadváze břicha.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: