Přírodní kosmetika Zindeo využívá znalosti výroby bylinných přípravků v kombinaci s jedinečným zdrojem minerálů k vytvoření vysoce účinné organické kosmetiky.

Řada Zindeo zahrnuje minerální výrobky pro péči o tělo a deodoranty. Ingredience na výrobu produktů značky Zindeo jsou pečlivě vybírány na základě dvou hlavních kritérií - účinnosti a bezpečnosti. Patří mezi ně organické byliny, oleje a mořská sůl sušená na slunci.

Kosmetika Zindeo neobsahuje žádné minerální oleje, silikony, parabeny ani propylenglykol. Cílem je zabránit alergickým reakcím a poskytnout to nejlepší pro všechny typy pleti, i ty nejcitlivější.

Nejprodávanější

naprani
Mýdlo na praní Zindeo
85 Kč

Velmi účinný odstraňovač skvrn - skvrny od potu, deodorantu, kávy, mastnoty, krve, trávy, červeného vína aj.. Mýdlo je vhodné pro bílé i barevné prádlo. Čajovníkový olej v mýdle na praní osvěžuje a pomáhá odstranit nepříjemné pachy od nahromaděných toxinů v textilu.  

Na objednání 
Kód: ZN7
bahenni
Bahenní solné mýdlo - Bahenní solné přírodní mýdlo
200 Kč

Bahenní solné mýdlo s výtažky z Mrtvého moře, je přírodní produkt pro každodenní použití. Jeho základní složkou je kokosový olej, který je vhodně doplněn mořskou solí obohacenou o jedinečné bahno z Mrtvého moře. Mýdlo čistí do hloubky a zanechává pokožku vláčnou.  

Na objednání 
Kód: ZN6
Rose
Rose solné mýdlo - Růžové solné přírodní mýdlo
200 Kč

Růžové přírodní solné mýdlo je přírodní produkt pro každodenní použití pro všechny typy pleti. Jeho základní složkou je kokosový olej, který vhodně doplňuje mořská a nerafinovaná jemně mletá růžová himálajská sůl. Bledě růžová až korálová barva mýdla způsobuje vyšší přítomnost železa v himálajské soli a také v růžové hlíně. Mýdlo čistí do hloubky a zmírňuje příznaky alergií a ekzémů. Zanechává pokožku hebkou a hydratovanou.  

Na objednání 
Kód: ZN5
spa
SPA solné mýdlo - SPA solné přírodní mýdlo
200 Kč

Přírodní solné mýdlo Spa je vyrobeno z kokosového oleje obsahujícího mořskou sůl a rozmarýnový olej. Minerály mořské soli čistí a revitalizují pokožku. Krystaly soli jemně odstraňují odumřelé buňky, stahují póry, detoxikují a omlazují pokožku. Mýdlo vytváří krémovou pěnu, která v kombinaci se solí jemně odstraňuje odumřelou pokožku na povrchu a zanechává pokožku hedvábně hladkou. 100% přírodní a veganský produkt.

Na dotaz 
Kód: ZN4
rollon
Roll-on deodorant - Deodorant
245 Kč

Zindeo roll-on deodorant je bezpečný a účinný deodorant. Je ideální pro citlivou pokožku nebo pokožku s alergiemi, protože neobsahuje žádné stopy hliníku, parabenů nebo jedlé sody. Síla deodorantu je založena na antibakteriálních účincích zinkového minerálu a extraktu z hamamelu.

Na objednání 
Kód: ZN3
antiodor
Anti-odorantní krém mini - Krém proti zápachu
459 Kč

Krém proti zápachu je bezpečný a dlouhodobě účinný bylinný krém určený pro zamezení vzniku pachu z pocení. Má unikátní složení založené na čistě přírodních ingrediencích, které modifikují bakteriální prostředí v podpaží, a proto působí dlouhodobě. Je ideální pro citlivou pokožku nebo pokožku s alergiemi.  Veganský produkt, dermatologicky testovaný, bez alergenů, vhodný také pro dospívající.

Na objednání 
Kód: ZN1
Anti-odorantní krém s čajovníkem - Krém proti zápachu s čajovníkem
Anti-odorantní krém s čajovníkem - Krém proti zápachu s čajovníkem
480 Kč

Krém proti zápachu je bezpečný a dlouhodobě účinný bylinný krém určený pro zamezení vzniku pachu z pocení. Má unikátní složení založené na čistě přírodních ingrediencích, které modifikují bakteriální prostředí v podpaží, a proto působí dlouhodobě. Je ideální pro citlivou pokožku nebo pokožku s alergiemi. Vhodný i na použití nohou. Veganský produkt, dermatologicky testovaný, bez alergenů, vhodný také pro dospívající.

Na objednání 
Kód: ZN2
7 položek celkem